Pridaj sa do našej posádky!


Pridaj sa do našej posádky!

Nábor posádky je uzavretý. Ďakujeme všetkým kadetom a dôstojníkom, ktorí sa náboru zúčastnili. Pre tých, ktorí sa do posádky USS RIESENIA nedostali máme dobrú správu – toto určite nie je posledný nábor, preto pozorne sledujte náš blog!

Internetový priestor. Finálna hranica. Pridajte sa k výpravám hviezdnej lode USS RIESENIA na jej nikdy nekončiacej misii objavovať nepoznané trendy, vyhľadávať nové možnosti a technológie a odvážne posúvať hranice toho, kam až je človek schopný zájsť.

Na našich výpravách tvoríme kvalitné weby (dodržujúc všetky Federačné zásady kvality), pomáhame zákazníkom zarábať, analyzujeme dáta a každý deň sme konfrontovaní s novými výzvami a dobrodružstvami.

Chceš sa aj ty pridať do našej posádky?

Potom na základe federačnej smernice AE778444223312  ťa vyzývame, aby si prečítal profily nových kadetov a dôstojníkov, ktorých hľadáme:

Kadet – PPC konzultant

Kadet - PPC konzultant
 • Je nadšený / nadšená do online sveta, na sociálnych sieťach sa cíti ako doma, možno si vedie vlastný  lodný denník vo forme blogu.
 • Má dobré teoretické vedomosti čo je to PPC reklama, ako funguje a pozná všetky PPC systémy aspoň z okolia najbližších susedných kvadrantov.
 • Nebojí sa nebezpečenstva, naopak, každý problém berie ako výzvu, ktorú treba zdolať, aby sa raz mohol/mohla stať dôstojníkom/dôstojníčkou.
 • Nepotrebuje žiaden komunikátor pri rokovaniach s mimoslovenskými civilizáciami a naviac bezchybne zvláda gramatiku univerzálnej slovenčiny.
Klikni a prejdi na dotazník pre pozíciu PPC junior konzultant

Dôstojník – Senior marketing konzultant

Dôstojník - Senior marketing konzultant
 • Spĺňa všetko čo kadet na pozícii PPC konzultant a naviac:
 • Má praktické skúsenosti s návrhom a správou PPC kampaní vo všetkých kvadrantoch a pozná špecifiká jednotlivých typov inzercie – od odkazov vo vyhľadávaní, cez bannerové kampane v obsahových sieťach až po holografické kampane na palubných holovíziotoroch.
 • Má skúsenosti s veľkými kampaňami a rozpočtami, ale taktiež s menšími pre malé romulanské podniky a obchody.
 • Má za sebou množstvá rokovaní a stretnutí s klientami z rôznych kvadrantov, vie na ktorú rasu čo platí a má značné schoponosti na poli diplomacie.
 • Zvláda s prehľadom a chladnou mysľou situácie, keď je vyhlásený červený poplach a vždy je schopný/schopná dosiahnuť vytýčený cieľ.
Klikni a prejdi na dotazník pre pozíciu Senior marketing konzultant

Kadet alebo dôstojník – Analytik

Analytik
 • Jeho/jej myseľ je bystrá, akoby bola poháňaná pozitrónovým mozgom. Pozná algebru lepšie ako vlastnú kajutu a hromada čísiel na ňom nezanecháva žiadne následky psychického charakteru.
 • Optimálne študoval/študovala (alebo študuje) na hviezdnej akadémií odbory blízke štatistike a lineárnej algebre.
 • Z hlavy dokáže do 5 sekúnd vypočítať koľko je tretia odmocnina z e22  a bez problémov zvláda aj ďalšie náročné matematické úkony (s presnosťou aspoň na 4 desatinné miesta).
 • Nikto nedokáže používať kalkulačku toľkými spôsobmi ako on/ona.
 • Naviac je nadšený/nadšená do online sveta a má chuť využiť svoje kvality na poli webovej analytiky.
Máš záujem? Pošli nám svoje CV na [email protected] 
a do predmetu mailu zadaj názov pozície, o ktorú máš záujem

Kadet alebo dôstojník – programátor

Programátor
 • Veľmi dobre ovláda aspoň jeden programovací jazyk, pozná zásady objektovo orientovaného programovania ale aj programovania s inou ako objektovou orientáciou.
 • Má skúsenosti s prácou v rôznych frameworkoch a všeobecne má dobrý prehľad dostupných frameworkov. Vie programovať v PHP.
 • Vie čo to znamená, keď sa Klingon dostane do rekurzie!
 • Má analytickú myseľ a vôbec rozmýšla na základe rýdzo racionálnych úvah (optimálne by mohol/mohla pochádzať z planéty Vulcan), dokáže sa orientovať v neskutočných množstvách palubných zdrojových kódov.
 • minimálne prehľad o všetkých dostupných mimozemských technológiach za pár sekúnd ich dokáže vymenovať aspoň 10.
 • Do palubného baru neodchádza skôr, než sú všetky programátorské úlohy uzavreté, lodné štíty fičia na plný výkon a loď je v bezpečí.
Máš záujem? Pošli nám svoje CV na [email protected] 
a do predmetu mailu zadaj názov pozície, o ktorú máš záujem

Federačné smernice, ktoré by ste mali poznať

Smernica A72240012: Kadetské pozície sú dostupné na part-time, full-time, v pohode aj popri štúdiu na hviezdnej akadémii. Dôstojnícke pozície sú iba na full-time.

Smernica E4200012: Všetkým novým členom posádky bude každý mesiac pridelený určitý počet  rôznofarebných papierikov v rôznej hodnote, ktoré sa dajú vymeniť v obchodoch za ľubovolný tovar. V dávnej zaostalej minulosti 21. storočia sa nazývali aj peniazmi.

Smernica N44221001239: Pri žiadosti o preradenie do posádky musí každý uchádzač poslať svoj životopis. Od dôstojníkov je naviac vyžadovaný aj motivačný list.

Žiadosti treba odoslať ASAP, nakoľko USS RIESENIA už onedlho vyráža na ďalšiu výpravu! Takže hor sa do vypĺňania dotazníkov kadeti! Pre oneskorencov je ale možné poslať žiadosť kedykoľvek bez obmedzenia. Na palubu ich dostaneme pomocou lodného transportéra.

Čo bude nasledovať po vyplnení formulára

Vybraným uchádzačom – kadetom a dôstojníkom – pošleme holografickým mailom pozvánku na pohovor priamo s kapitánom alebo prvým dôstojníkom.

Všetkým menej úspešným uchádzačom taktiež pošleme holografický mail (štandardne na všetkých frekvenciách), aby vedeli na čom sú.

Takže nastav koordináty – smer nové výzvy a príležitosti a …ENGAGE!

Tagy článku:

6 Komentárov

Pridajte komentár