NEKUPUJTE ADWORDS KUPÓNY!


NEKUPUJTE ADWORDS KUPÓNY!

Google má pekný zvyk posielať na mesačnej báze agentúram a veľkým klientom Adwords promo kupóny v hodnote 70€. Väčšina agentúr tieto kupóny klientom automaticky rozdáva zadarmo (v rámci svojich PPC služieb). Robíme tak aj my.

Bolo asi len otázkou času, kým sa nájde niekto, kto si povie „a prečo tie kupóny nepredávať?“ Veď ich dostávam zadarmo (a nemám ich komu rozdať, lebo klientov akosi nemám ani nezískavam), tak ich začnem predávať a čistý zisk je jasný!

Totálna drzosť - predaj Adwords kupónovNechcem uvádzať konkrétne meno „online agentúry“, ale ich ponuka kúpiť si 70€ Adwords kupón len za 33€ je jednoducho totálna drzosť. A keď sa stanete fanúšikom ich Facebook stránky, dostanete dokonca 50% zľavu! (Nehovoriac o ich ponuke získavania na 100% skutočných fanúšikov… , ale o takýchto praktikách si povieme niekedy inokedy).

NEKUPUJTE Adwords kupóny! Každá poctivá agentúra vám ich dá zadarmo

 

Čo na to povedať? Snáď len „Bodaj by vám bounce-rate stúpol, pancharti!

 

Tagy článku:

3 Komentáre

 1. mmm

  Aký más názor nato, keď si malá agentúra a klientom najskôr dáš kupón a potom normálny kredit mesačne dobíjaš?

  • Vlado Cintula

   Ahoj, prepáč za superoneskorený response. Sme ťa nejako prehliadli. Keď si agentúra a klientom dobíjaš kredit, je to OK – ak si im kupón dal zadarmo. Išlo mi len o to, že keď dostaneš kupóny od Google (s účelom, aby ti to pomohlo získať klientov) a ty ich začneš predávať – to je trochu moc. Je to podobné ako keď by si začal predávať regionálne noviny, ktoré inak všetkým chodia do schránok zadarmo.

  • Vlado Cintula

   Ahoj, prepáč za superoneskorený response. Sme ťa nejako prehliadli.
   Keď si agentúra a klientom dobíjaš kredit, je to OK (na jeden AdWords účet môžeš tak či tak aplikovať iba jeden kupón).

   Išlo mi len o to, že keď dostaneš kupóny od Google (s účelom, aby ti to pomohlo získať klientov) a ty ich začneš predávať – to je trochu moc. Je to podobné ako by si začal predávať regionálne noviny, ktoré inak všetkým chodia do schránok zadarmo.

Pridajte komentár