TOP inšpiratívne eventy v oblasti marketingu, e-commerce či dizajnu


TOP inšpiratívne eventy v oblasti marketingu, e-commerce či dizajnu

V RIESENIA.com má každý z nás rozličné záľuby, no minimálne jednu máme všetci spoločnú –vzdelávanie sa. Svedčia o tom aj naše firemné „múdre piatky“, vďaka ktorým (naozaj dobrovoľne) získavame nové poznatky z rôznych oblastí, ktoré sa potom snažíme implementovať do našej práce a odovzdávať ich ďalej našim klientom. A keďže vzdelávania nikdy nie je dosť a človek sa učí celý život (najmä ak pracuje v oblasti online marketingu), spoločnými silami sme dali dokopy zoznam marketingových, e-commerce či dizajnérskych eventov v tomto roku, vďaka ktorým si môžeme naše obzory o niečo rozšíriť a vstúpiť do roku 2017 zase o niečo múdrejší. Ak aj vy máte záľubu vo vzdelávaní a v marketingu, e-commerce či dizajne nechcete zaspať na vavrínoch, nech sa páči, tu je zoznam zahraničných i slovenských eventov, ktoré môžu byť pre vás inšpiratívne.

Naši online marketéri odporúčajú:

KDE: Bratislava, KEDY: 22. september, 9.00 h

Najbližšie ADMA chuťovky budú venované Social Media marketingu. Príďte sa do Foxfordu inšpirovať, ako robiť social media lepšie a efektívnejšie. Tešiť sa na vás bude so svojou prednáškou aj náš kolega Robko Lelkes.

KDE: Bratislava KEDY: 27. September

Prebiehajúca digitalizácia mení zákazníka, médiá, značky i celý trh. Ako uspieť v tvrdej konkurencii gigantov Facebook a Google? Dozviete sa v sérií prednášok, kde bude mať vlastný blok prednášok aj ADMA (Asociácia digitálnych marketingových agentúr). Cena registrácie je 202,8 €.

 KDE: Londýn, KEDY: 12.–13. október

Konferencia združuje marketingových odborníkov, ktorí sa chcú dozvedieť viac o najnovších stratégiách, taktikách a nástrojoch potrebných na dosiahnutie lepších a efektívnejších výsledkov v digitálnych kampaniach. Ceny sa líšia v závislosti od toho, či sa chcete zúčastniť aj workshopu, či chcete prísť na 1 alebo 2 dni, alebo či sa chcete zúčastniť aj konferencie conversionconference.uk, ktorá prebieha v rovnakom čase a venuje sa konverznej optimalizácii. Konferencie eMetrics Summit sa môžete zúčastniť aj v Berlíne alebo v Miláne.

KDE: Londýn KEDY: 17. – 18. október

Spoločnosť Distilled pripravuje dvojdňový event, na ktorom sa bude hovoriť o viacerých oblastiach online marketingu (Analytics, optimalizácia, content marketing, platená reklama). Lístky sú dostupné od 699£.

KDE: Bratislava, KEDY: 18. október

Na 15. ročníku konferencie nebudú chýbať témy zamerané na branding, pozicioning, taktiež novinky, ako komunikovať so zákazníkom a ako prepojiť offline s online marketingom. Lístky kúpite za 246 €.

KDE: Ostrava, KEDY: 20. – 22. október

Konferencia v neďalekej Ostrave začne už v stredu zoznamovacou párty, štvrtok bude venovaný workshopom, piatok a sobota prednáškam na rôzne témy z oblasti online marketingu od svetových odborníkov.

Lístky kúpite za 8990 Kč bez DPH.

KDE: Londýn KEDY: 24. – 26. október

Viac ako 40 PPC expertov je pripravených prelúskať túto oblasť naozaj z každej strany a venovať sa pokročilým témam v oblasti PPC reklamy. Lístky kúpite od 950£.

KDE: Bratislava, KEDY: 7., 14. november

Online Academy pod taktovkou TRENDU pozostáva z dvoch dní nabitých prednáškami – 7.11. budú prednášky zamerané na konverzie vs. branding, 14.11. na online PR a content marketing. Lístok na jeden deň stojí 149€, za oba dni zaplatíte 253€ a získate certifikát online marketéra.

KDE: Berlín KEDY: 8. – 9. november

Konferencia zameraná, ako už z názvu vyplýva, na konverzie a konverznú optimalizáciu. Niektoré prednášky sú v angličtine, niektoré v nemčine. Ceny sa líšia v závislosti od toho, či sa chcete zúčastniť aj workshopu, či chcete prísť na 1 alebo 2 dni, alebo či sa chcete zúčastniť aj konferencie eMetrics Summit Berlin, ktorá sa uskutoční v rovnakom čase.

KDE: Salzburg, KEDY: 17. november

Jednodňový event s viac ako 20 prednáškami z rôznych oblastí online marketingu v nemeckom jazyku. Cena od 550€.

KDE: Salzburg, KEDY: 18. november

Jednodňový event s viac ako 25 prednáškami v nemeckom jazyku zameraný na pokročilé témy z oblasti SEO. Cena od 550€.

KDE: Bratislava KEDY: 23. November

6. ročník najväčšej slovenskej konferencie o digitálnom marketingu. Odborné prednášky zamerané na internetový marketing a mobilný marketing odprezentujú odborníci zo Slovenska i zahraničia. Cena registrácie- 299 €bez DPH.

 Vlado Cintula na Pricemania Academy Kickoff

5 tipov našich e-commerce manažérov:

KDE: Bratislava, KEDY: 20. september

Prednášky na tému „Ako sa odlíšiť v záplave e-shopov“ od skúsených odborníkov z praxe, a to zo slovenského, ako aj českého e-commerce trhu. Cena lístka od 15€.

KDE: Londýn, KEDY: 28. – 29.september

Jedna z najväčších európskych výstav firiem, ktoré pôsobia v oblasti e-commerce po celom svete a od ktorých sa môžete v mnohom inšpirovať. Zaujímavá je najmä sprievodná konferencia so sériou prednášok zameraných na marketing, webové platformy, platby či zákaznícky servis e-shopov. Registrácia je zdarma.

KDE: Bratislava, KEDY: 20.október

Prednášky, ktoré môžu byť pre vás veľmi nápomocné v rôznych oblastiach online podnikania. Napríklad náš kolega Peter Legény bude hovoriť o tom, ako využiť podnikový systém pri vedení e-shopu. Cena registrácie je 144€.

KDE: Bratislava, KEDY: 24. október

Noc plná prednášok a workshopov, ktorej cieľom je poskytnúť inšpiráciu, vzdelávanie a podporu pri vedení e-shopu.

KDE: Praha, KEDY: 14. – 20. november

GEW je svetovou udalosťou na podporu podnikateľov, startupov a inovácií. V Prahe sa uskutoční Summit Týdne podnikaní: From Survivors to Winners. Čakajú vás atraktívne semináre, konferencie, veľtrhy Art Meets Business pre začínajúcich grafikov a dizajnérov a mnoho ďalšieho.

Vlado Cintula na Pricemania Academy Kickoff

Dizajnéri odporúčajú dizajnérom:

KDE: Amsterdam, KEDY: 22. – 24. september

Popredná európska konferencia informačnej architektúry (IA) a user experience (UX). 3 dni konferencie s workshopmi v dopoludňajších hodinách a prednáškami v popoludňajších hodinách. Lístky sú však dostupné už len na sobotu 24.9. od 200€.

KDE: Praha, KEDY: 23. – 24. september

Svetoví spíkri a 2 dni prednášok nielen z oblasti dizajnu, ale aj developmentu a biznisu. Lístok na oba dni kúpite za 219€.

KDE: Budapešť, KEDY: 5.- 7. október

Medzinárodná konferencia, ktorej hlavnou témou je: Ako nadizajnovať a vyvinúť úspešné produkty, ktoré budú mať ľudia radi? Cena lístka od 300 dolárov.

(Eventy sú zoradené podľa času konania. Kurzívou sú označené slovenské eventy)

 

Zabudli sme na niečo? Máte aj vy tipy na inšpiratívne eventy z oblasti marketingu, ecommerce alebo dizajnu? Budeme radi, ak sa o ne s nami podelíte v komentároch.

Foto: Pricemania Academy Kickoff VII., Ondrej Bobek

+ Diskusia nemá žiadne príspevky